Makita DUR369AZ křovinořez / strunová sekačka 43 cm Baterie Zelená
Kód: NAKMAKPKA0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Křovinořez a strunový vyžínač 2 v 1
Typ hlavy
Čepel a nylonová struna
Rychlost otáčení
7000 ot/min
Barva
Zelená
Délka držadla
Rukojeť ve tvaru U
Maximální průměr řezu
43 cm
Bezkabelový
Ano
Příkon
Vyjímatelná baterie
Ano
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Balení baterií
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,9 kg
Délka
1905 mm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenabíjejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 088381889896 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1900 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
