Makita DUR368LZ křovinořez / strunová sekačka 35 cm Baterie Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPKA0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální průměr řezu
35 cm
Barva
Modrá
Rychlost otáčení
6500 ot/min
Typ hlavy
Nylonová struna
Bezkabelový
Ano
Model
Křovinořez
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Pouzdro na přenášení
Ne
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
362 mm
Hloubka
231 mm
Délka
1758 mm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Baterie likvidujte podle místních předpisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.35 kg |
| EAN: | 088381884280 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1850 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
