Makita DUR368APT2 křovinořez / strunová sekačka 35 cm Baterie Zelená
Kód: NAKMAKPKA0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka držadla
Rukojeť ve tvaru U
Rychlost otáčení
6500 ot/min
Typ hlavy
Čepel a nylonová struna
Model
Křovinořez a strunový vyžínač 2 v 1
Maximální průměr řezu
35 cm
Bezkabelový
Ano
Barva
Zelená
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Délka
1823 mm
Hmotnost
4,1 kg
Obsah balení
Počet článků baterie
2
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 088381884242 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1840 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
