Makita DUH651Z motorový křovinořez Dvojité ostří 5,2 kg
Kód: NAKMAKNDZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Výška
200 mm
Hmotnost
5,2 kg
Šířka
225 mm
Hloubka
1135 mm
Technické údaje
Barva
Modrá
Hlučnost
82 dB
Velikost ostří
1,8 cm
Typ ostří
Dvojité ostří
Délka řezu
65 cm
Doba cyklu bez zatížení
1800 spm
Rozteč čepele zubů
2,7 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení neponořujte do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.35 kg |
| EAN: | 088381670333 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 1290 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
