Makita DUH602Z motorový křovinořez 4,5 kg
Kód: NAKMAKNDZ0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Kapacita baterie
6 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Výška
192 mm
Hloubka
1121 mm
Šířka
225 mm
Technické údaje
Míra akustického tlaku
82,1 dB
Rychlost řezání
4400 ot/min
Hladina akustického výkonu
87,4 dB
Velikost ostří
60 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS02: Hořlavý
Varování
Zařízení neponořujte do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.016 kg |
| EAN: | 088381874786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 1150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
