Makita DUH601Z motorový křovinořez Jedno ostří 4,5 kg
Kód: NAKMAKNDZ0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Balení baterií
Ne
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
192 mm
Hmotnost
4,5 kg
Šířka
225 mm
Hloubka
1121 mm
Technické údaje
Typ ostří
Jedno ostří
Barva
Zelená
Velikost ostří
60 cm
Frekvence cyklu
4400 spm
Bezpečností brzda
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během provozu se nože nedotýkejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 088381858342 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 1155 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
