Makita DUC122Z motorová pila Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPLA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost řetězu
5 m/s
Délka čepele
11,5 cm
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Barva
Černá
Příkon
Charakteristiky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
215 mm
Hloubka
422 mm
Šířka
195 mm
Hmotnost
2,6 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.744 kg |
| EAN: | 088381676946 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 292 mm |
| Délka balení: | 219 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
