Maclean MC-811
Kód: TVAMCNUCH0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální velikost obrazovky
68,6 cm (27")
Typ produktu
Madlo
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů
2
Barva
Černá
Základní materiál
Ocel
Rozhraní upevnění panelu
75 x 75
Maximální hmotnost jednoho monitoru
7 kg
Počet ramen
3
Maximální nosnost
21 kg
Minimální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 5902211111689 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
