Logic DART PRO ARGB MINI skříň USB-C
Kód: OBULGCOBU0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Počet 2.5" pozic
1
Počet expanzních slotů
4
Panel(y) z tvrzeného skla
Ne
Maximální výška CPU chladiče
15,5 cm
Podsvícení
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Počet 3,5" pozic
1
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Boční okno
Ne
Tlačítko zap/vyp
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Barva
Bílá
Maximální délka grafické karty
34 cm
Model
PC
Počet pozic 2,5" / 3,5"
1
Formát
Mini Tower
Hmotnost a rozměry
Šířka
200 mm
Výška
391 mm
Hloubka
385 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Počet portů USB 3.0
2
Tlačítko reset
Ano
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
2
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Instalované přední ventilátory
2x 120 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.69 kg |
| EAN: | 5905842126268 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
