Logic DART PRO ARGB MIDI skříň USB-C
Kód: OBULGCOBU0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Formát
Midi Tower
Model
PC
Počet 2.5" pozic
2
Maximální výška CPU chladiče
15,5 cm
Podsvícení
Ano
Počet 3,5" pozic
1
Barva
Bílá
Počet expanzních slotů
7
Tlačítko zap/vyp
Ano
Boční okno
Ne
Panel(y) z tvrzeného skla
Ne
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet pozic 2,5" / 3,5"
1
Protiprachový filtr
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Maximální délka grafické karty
34 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
200 mm
Výška
456 mm
Hloubka
385 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Audio výstup
Ano
Audio vstup
Ano
Počet portů USB 3.0
2
Tlačítko reset
Ano
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.21 kg |
| EAN: | 5905842126190 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
