Logic ARAMIS ARGB MINIDI skříň USB 3.0 Bílá
Kód: OBULGCOBU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Barva
Bílá
Tlačítko zap/vyp
Ano
Formát
Midi Tower
Maximální délka grafické karty
34 cm
Počet 2.5" pozic
4
Počet expanzních slotů
7
Boční okno
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Maximální výška CPU chladiče
15,5 cm
Podsvícení
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Model
PC
Počet 3,5" pozic
2
Protiprachový filtr
Ano
Podporované formáty základní desky
ATX
Hmotnost a rozměry
Výška
450 mm
Šířka
200 mm
Hloubka
390 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Audio vstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Audio výstup
Ano
Tlačítko reset
Ano
Chlazení
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
90
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 5905842126015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
