Lexar NM710 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Kód: DIALXRSSD0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/Laptop
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Hardwarové šifrovaní
Ne
Formát SSD
M.2
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rychlost čtení
5000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
600
Verze NVMe
1.4
Rychlost zápisu
4500 MB/s
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Hmotnost a rozměry
Výška
2,45 mm
Hmotnost
7 g
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní vibrace
20 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367129706 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
