Lexar LNMPLY8002T-RNNNG SSD disk 2 TB M.2 PCI Express 4.0
Kód: DIALXRSSD0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1600
Rozhraní
PCI Express 4.0
Komponent pro
PC/herní konzole
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost čtení
7400 MB/s
Formát SSD
M.2
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Hmotnost a rozměry
Výška
10 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
24 mm
Hmotnost
59 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Odolnost proti vibracím
20 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.104 kg |
| EAN: | 843367135561 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 106 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
