Lanberg LCU6-21CU-0305-BK síťový kabel Černá 305 m Cat6 U/UTP (UTP) outdoor
Kód: KGWLAESIC0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standardní kabel
Cat6
Barva
Černá
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
AWG (velikost drátu)
23
Konektor 1
Ne
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Pohlaví konektoru 2
Ne
Materiál vodiče
Měď
Délka kabelu
305 m
Pohlaví konektoru 1
Ne
Schválení regulačními orgány
Fluke
Konektor 2
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.586 kg |
| EAN: | 5901969421859 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
