Lanberg LCS6-11CU-0305-S síťový kabel 305 m Cat.6 SFTP CPR+ Fluke passed Šedá
Kód: KGWLAESIC0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Standardní kabel
Cat6
Konektor 1
Ne
Certifikace RoHS
Ano
Délka kabelu
305 m
AWG (velikost drátu)
23
Stínění kabelu
SFTP
Konektor 2
Ne
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Pohlaví konektoru
Ne
Barva kabelu
Šedá
Materiál vodiče
Měď
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
6 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
Krabice
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 75 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před dětmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 5901969421828 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
