Kingston Technology XS1000 2 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: DIAKINZEW0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované mobilní operační systémy
iOS 14
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 Home x64
Základní materiál
Kov, Plast
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 12.0 Monterey
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
32,6 mm
Hloubka
69,5 mm
Výška
13,5 mm
Hmotnost
44,8 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
63,27 g
Hloubka balení
24,1 mm
Šířka balení
82,5 mm
Možnosti připojení
Technologie Thunderbolt
Ne
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
USB typu C
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
222,2 mm
Množství na kartonové balení
15 kusů
Váha hlavního obalu
1,12 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí.
Disk SSD
Rychlost čtení
1050 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 740617338508 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 123 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
