Kingston Technology KC600 1 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Typ paměti
3D TLC
Rychlost čtení
550 MB/s
Typ řadiče
SMI SM2259
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
2.5"
Náhodné čtení (4 KB)
90000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
80000 IOPS
Hardwarové šifrovaní
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Rozhraní
Serial ATA III
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Rychlost zápisu
520 MB/s
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,06 W
Spotřeba energie (čtení)
1,3 W
Spotřeba energie (psaní)
3,2 W
Spotřeba energie (průměrná)
0,2 W
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Šířka
69,9 mm
Hmotnost
40 g
Hloubka
100,1 mm
Údaje o balení
Šířka balení
129,5 mm
Výška balení
184,2 mm
Hloubka balení
9,14 mm
Hmotnost včetně balení
62,19 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Neprovozní vibrace
20 G
Provozní vibrace
2,17 G
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Výška balení
69,8 mm
Šířka balení
135,9 mm
Kód harmonizovaného systému
84717070
Váha hlavního obalu
699,95 g
Množství na kartonové balení
10 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 740617300116 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
