Kingston Technology FURY Beast 64 GB 5600 MT/s DDR5 CL36 DIMM (sada dvou) Black EXPO
Kód: PAMKINDR50067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR5
Podsvícení
Ne
Typ chlazení
Chladič
Vnitřní paměť
64 GB
CAS latence
36
Komponent pro
PC
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
SPD profil
Ano
Aktivní čas řady
32 ns
Modulová konfigurace
4096M x 64
Olověná povrchová úprava
Zlato
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
Standard JEDEC
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.25 V
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
ECC na desce
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Čas cyklu řady
48 ns
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Hmotnost a rozměry
Šířka
6,62 mm
Výška
34,9 mm
Hmotnost
69,18 g
Hloubka
133,3 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
14 mm
Šířka balení
95,2 mm
Hmotnost včetně balení
101,72 g
Výška balení
171,4 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617331745 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
