Kingston Technology FURY 32GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM (Sada 2 ks) Impact PnP
Kód: PAMKINSOO0224
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR5
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Komponent pro
Laptop
Modulová konfigurace
2048M x 64
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
ECC
Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Napětí paměti
1.1
CAS latence
40
Olověná povrchová úprava
Zlato
Čas cyklu řady
48 ns
Aktivní čas řady
28,56 ns
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
ECC na desce
Ano
Standard JEDEC
Ano
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
SPD profil
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
16,8 g
Šířka
3,8 mm
Výška
30 mm
Hloubka
69,6 mm
Údaje o balení
Šířka balení
95,2 mm
Výška balení
171,4 mm
Hmotnost včetně balení
46,21 g
Hloubka balení
14 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 740617331660 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 87 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
