Kingston Technology FURY 16GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM Impact PnP
Kód: PAMKINSOO0222
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Laptop
Modulová konfigurace
2048M x 64
Olověná povrchová úprava
Zlato
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Čas cyklu řady
48 ns
Napětí paměti
1.1
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
16 GB
CAS latence
40
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Standard JEDEC
Ano
Aktivní čas řady
28,56 ns
Čas obnovy cyklu řady
295 ns
SPD profil
Ano
Programovací napájecí napětí (VPP)
1,8 V
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
3,8 mm
Výška
30 mm
Hloubka
69,6 mm
Hmotnost
8,4 g
Údaje o balení
Šířka balení
57,1 mm
Hloubka balení
14 mm
Výška balení
171,4 mm
Hmotnost včetně balení
26,72 g
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 100 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 740617331677 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 14 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 57 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
