Kingston Technology DC600ME 7,68 TB 2.5" Serial ATA III 3D TLC NAND
Kód: DETKINSSD0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Kapacita disku SSD
7,68 TB
Náhodné čtení (4 KB)
94000 IOPS
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
14016
Prodleva čtení
130 µs
Rychlost čtení
560 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Prodleva zápisu
70 µs
Funkce H/W PLP
Ano
Podpora výměny za provozu
Ano
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Podpora technologie SMART
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Cílové pracovní zatížení
Mixed Use (MU)
Typ paměti
3D TLC NAND
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Hardwarové šifrovaní
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
34000 IOPS
Rychlost zápisu
530 MB/s
Podmínky použití
Server/Enterprise
Příkon
Spotřeba energie (čtení)
1,6 W
Spotřeba energie (psaní)
3,6 W
Spotřeba energie (průměrná)
1,45 W
Spotřeba energie (v klidu)
1,3 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,8 mm
Výška
7 mm
Hloubka
100,1 mm
Hmotnost
71 g
Údaje o balení
Výška balení
184,2 mm
Hmotnost včetně balení
93,2 g
Šířka balení
129,5 mm
Hloubka balení
9,14 mm
Typ balení
Závěsný obal
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Provozní vibrace
2,17 G
Neprovozní vibrace
20 G
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
203,2 mm
Šířka balení
135,9 mm
Množství na kartonové balení
10 kusů
Výška balení
69,8 mm
Váha hlavního obalu
1,01 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
V případě poškození nevyhazujte baterii do běžného odpadkového koše, obraťte se na příslušnou jednotku pro likvidaci elektroniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 740617347302 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
