Kingston Technology Canvas React Plus 1 TB SDXC UHS-II Třída 10
Kód: PAMKINSDG0262
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přepínač ochrany proti zápisu
Ano
Barva
Černá
Příkon
Napětí paměti
3.3
Hmotnost a rozměry
Šířka
31,8 mm
Hloubka
23,9 mm
Hmotnost
2,31 g
Výška
2,03 mm
Údaje o balení
Šířka balení
101,6 mm
Výška balení
114,3 mm
Hloubka balení
5,59 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Certifikáty shody
VCCI
Paměť
Video Speed Class
V60
Podporované systémy souborů
exFAT
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Typ flash karty
SDXC
Typ vnitřní paměti
UHS-II
Rychlost čtení
280 MB/s
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Rychlost zápisu
150 MB/s
Kapacita
1 TB
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Logistická data
Šířka balení
114,3 mm
Množství na kartonové balení
25 kusů
Výška balení
94 mm
Délka vnějšího kartonu
120,7 mm
Váha hlavního obalu
396,02 g
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření.
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 740617340556 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 5 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
