Kenwood HFM20.000MB fritovací hrnec Dvojitý 8 l Samostatné 1700 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDKNWFRY0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Teplota (min)
35 °C
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Počet programů
8
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Kapacita
8 l
Doba časovače
60 min
Příkon
Příkon
1700 W
Vstupní střídavé napětí
240 V
Vzhled
Barva
Černá
Vyjímatelná miska
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Délka šňůry
0,9 m
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Úchyty
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,57 kg
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.68 kg |
| EAN: | 5011423009971 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 460 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
