Kávovar Jura ENA 8 Nordic White (EC)
Kód: AGDJUREXP0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
1450 W
Proud
10 A
Režim úspory energie
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Programovatelné automatické vypínání
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
445 mm
Výška
323 mm
Hmotnost
9,4 kg
Šířka
271 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna
125 g
Kapacita v šálcích
10 hrnků
Maximální provozní tlak
15 bar
Objem zásobníku vody
1,1 l
Vodní filtr
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Samočisticí
Ano
Počet odtoků
1
Umístění přístroje
Pracovní deska
Programovatelný
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Počet teplotních nastavení
3
Systém proti usazování
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Počet nastavení síly kávy
10
Rozsah nastavitelné výšky výpusti
68 - 138 mm
Vestavěný mlýnek
Ano
Systém na horkou vodu
Ano
Proměnná varná komora
Ano
Úrovně teploty horké vody
3
Rozsah varné komory
6 - 10 g
Topný systém
Termoblok
Počet mlýnků
1 kusů
Typ kávovaru
Plně automatické
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Nastavitelná výška výpusti
Ano
Funkce proplachování
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Bílá
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Typ víčka
Odnímatelné víko
Název barvy
Full Nordic White (EC)
Délka šňůry
1,1 m
Wi-Fi
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barevný displej
Ano
Nastavení hrdla
Svislý
Funkce a programy vaření
Počet programů
15
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava kávy flat white
Ano
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.71 kg |
| EAN: | 7610917154913 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
| Certifikace: | TÜV |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
