Kärcher WD 5 V-25/5/22 Černá, Žlutá 25 l 1100 W
Kód: AGDKARODK0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Typ ovládání
Otočné
Držadlo
Ano
Ofuk prachu
Ano
Materiál nádoby
Plast
Vysávání
Suché a mokré
Materiál filtru
Fleece
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1100 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
12 kg
Hmotnost
8,4 kg
Šířka
382 mm
Výška
653 mm
Hloubka
418 mm
Výkon
Kapacita
25 l
Průměr hadice
3,5 cm
Délka hadice
2,2 m
Délka kabelu
5 m
Počet koleček
5 kolo/kola
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na vlhkou/suchou podlahu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.54 kg |
| EAN: | 4054278661872 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 395 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 705 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
