Kärcher WD 2 Plus V-12/4/18 12 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1000 W Prachový sáček
Kód: AGDKARODK0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
1000 W
Regulace výkonu
Mechanický
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Model
Bubnový vysavač
Počet koleček
4 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Barva
Černá
Délka trubic
50 cm
Vysávání
Suché a mokré
Objem prachové nádoby/sáčku
12 l
Množství trubicových částí
2
Materiál trubky
Plast
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
6 kg
Hmotnost (bez příslušenství)
4,1 kg
Výška
378 mm
Šířka
328 mm
Hloubka
349 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Ofuk prachu
Ano
Vzduchový filtr
Pěna
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Počet prachových sáčků
1 kusů
Počet hubic
1
Návod na použití
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Délka šňůry
4 m
Typ ovládání
Otočné
Kvalita držatel
1
Boční chránič
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Držadlo
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4054278655659 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
