Kärcher VC 6 ruční vysavač Černá, Žlutá Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba nabíjení
235 min
Kapacita baterie
2,5 Ah
Doba chodu
50 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
25,2 V
Vzhled
Barva
Černá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Výška
1130 mm
Hmotnost
2,6 kg
Hmotnost včetně balení
5,2 kg
Šířka
266 mm
Hloubka
235 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Nastavitelný výkon
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Počet rychlostí
2
Hlučnost
78 dB
Počet filtrů
3
Obsah balení
Nabíjecí základna
Ano
Vzduchový filtr
Ano
Balení baterií
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
HEPA filtr
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Včetně hubice na podlahu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 4054278975399 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 740 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
