Kärcher VC 4 ruční vysavač Černá, Žlutá Bezsáčkové
Kód: AGDKARODK0116
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
21,6 V
Typ baterie
Vestavěný
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Doba chodu
30 min
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Doba nabíjení
5,75 h
Napájecí zdroj
Baterie
Vzhled
Barva
Bílá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
4,4 kg
Šířka
236 mm
Výška
1115 mm
Hmotnost
2,4 kg
Hloubka
230 mm
Výkon
Počet filtrů
3
Hlučnost
78 dB
Vzduchový filtr
HEPA
Vysávání
Suchý
Počet rychlostí
2
Nastavitelný výkon
Ano
Obsah balení
Pěnový filtr
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Balení baterií
Ano
Vzduchový filtr
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4054278975375 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 740 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
