Kärcher KWD 3 V-17/4/20/F 17 l Bubnový vysavač Suché a mokré 1000 W Prachový sáček
Kód: AGDKARODK0095



Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další informace
Sací hadice se zahnutou rukojetí, délka trubky:0,5, m, odnímatelné koleno, šířka trubky: 35 mm, filtrační vak z rouna - 1 ks.
Dodatečné informace
univerzální kartáč a univerzální podlahová hubice - klipy
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Maximální příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Nastavitelný výkon
Ano
Vzhled
Vysávání
Suché a mokré
Počet koleček
4 kolo/kola
Základní materiál
Plast
Pružná hadice
Ano
Materiál trubky
PVC
Barva
Černá
Délka hadice
2 m
Model
Bubnový vysavač
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Množství trubicových částí
2
Objem prachové nádoby/sáčku
17 l
Hmotnost a rozměry
Výška
492 mm
Šířka
349 mm
Hloubka
328 mm
Hmotnost
6,5 kg
Hmotnost (bez příslušenství)
4,5 kg
Výkon
Vyjímatelný filtr
Ano
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Ofuk prachu
Ano
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Univerzální kartáč
Obsah soupravy
Sací hadice 2 m se zahnutou rukojetí, odnímatelné koleno 2 sací trubky (délka 0,5 m, šířka 35 mm), univerzální podlahová hubice: Klipy a štěrbinová hubice, filtrační sáček z rouna: 1 ks, pěnový filtr
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
4 m
Úložný prostor
Ano
Držadlo
Ano
Odnímatelný loket
Ano
Pěnový filtr
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.46 kg |
| EAN: | 4054278906904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
