Kärcher 2.863-089.0 příslušenství pro vysavač Dokovací stanice Ruční vysavač
Kód: ADEKARLDA0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Kompatibilní typ vysavače
Ruční vysavač
Typ produktu
Dokovací stanice
Kompatibilita značky
Kärcher
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,9 kg
Výška
938 mm
Šířka
303 mm
Hloubka
324 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
4,5 kg
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v přítomnosti vody nebo vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4054278989341 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 900 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
| Kompatibilita: | VC 6 Cordless ourFamily, VC 6 Cordless ourFamily Battery Plus, VC 7 Cordless yourMax, VC 7 Signature Line, VC 6 Cordless Premium ourFamily, VC 7 Cordless yourMax, VC 7 Cordless yourMax Extra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
