Jabra Biz 2300 Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum Bluetooth Černá
Kód: PERJABSLU0068
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
49 g
Údaje o balení
Výška balení
190 mm
Hloubka balení
70 mm
Hmotnost včetně balení
140 g
Další charakteristiky
Konektor QD
Ano
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Kabel
USB konektivita
Ano
Výkon
Délka kabelu
1,075 m
Doporučené použití
Kancelář / call centrum
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Typ sluchátek
Monofonní
HD hlas
Ne
Technologie ochrany sluchu
Jabra PeakStop
Obsah balení
Množství
1
Záruční list
Ano
Stručný návod
Ano
Pouzdro
Ano
Náušníky
Ano
Bezpečnostní list
Ano
Materiál náušníků
Koženka
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
293 mm
Váha hlavního obalu
9,06 kg
Množství na kartonové balení
56 kusů
Kód harmonizovaného systému
85183000
Sluchátka
Maximální vstupní výkon
20 mW
Mikrofon
Skládací mikrofon
Ano
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný
Typ mikrofonu
Boom
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Dodavatelské údaje
Materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.132 kg |
| EAN: | 5706991016451 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 69 mm |
| Šířka balení: | 188 mm |
| Délka balení: | 142 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
