Inteligentní stropní svítidlo Yeelight Light C 2201C300
Kód: OSWYEELSU0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
F
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Jednoduché nasazení
Ano
Způsob uchycení
Zarovnané
Voděodolný
Ano
Odolný proti prachu
Ano
Tvar
Kulatý
Odolnost vůči hmyzu
Ano
Barva
Bílá
Umístění přístroje
Strop
Hmotnost a rozměry
Výška
25 mm
Hmotnost včetně balení
1,4 kg
Průměr výrobku
300 mm
Možnosti připojení
Typ ovládání trouby
Hlas
Wi-fi pásmo
Jednopásmový (2,4 GHz)
Verze Bluetooth
4.2 BLE
Rozhraní
Wi-Fi/Bluetooth/BLE
Pracuje s Google Assistant
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Wi-Fi standard
802.11b/g/n
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Vyhrazená aplikace
Yeelight App
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 85%
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 40 °C
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Počet lamp
1 lamp
Lampy
Doplňkové světlo
Ano (barevné)
Svítivost
1600 lm
Noční světlo
Ano
Řízení jasu
Ano
Minimální teplota světla
2700 K
Typ žárovky
LED
Světlá barva
Bílá
Maximální teplota barvy
6500 K
Celkový příkon
21 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.205 kg |
| EAN: | 6924922220282 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
