Insekticidní lampa NOVEEN IKN1030 PROFFESIONAL SAFETY TUBES
Kód: OSWOOVLOB0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez chemických přísad
Ano
Dosah
100 m²
Tichý provoz
Ano
Vyměnitelná žárovka
Ano
Typ světelného zdroje
UVA zářivka
Příkon
Napětí napájecího zdroje
220 - 240 V
Provozní doba (z plného do prázdného)
8 000 hodin
Výstupní napětí
2500 V
Frekvence
50 Hz
Typ zdroje
AC
Spotřeba elektrické energie
32 W
Vzhled
Pověsitelný
Ano
Vhodné pro
Vnitřní a venkovní
Barva
Inox
Materiál
Ocel
Zásobník
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
540 mm
Výška
265 mm
Hmotnost
4,52 kg
Hloubka
150 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.05 kg |
| EAN: | 5902221622304 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
