Indukční varná deska MPM-45-IM-14
Kód: AGDMPMPGZ0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon (elektřina)
6000 W
Vzhled
Materiál mřížky sporáku
Sklo
Počet paralelně používaných varných zón
3
Umístění varné zóny 2
Uprostřed
Typ varné zóny 2
Velký
Umístění varné zóny 3
Levý přední
Počet varných zón
3 zóna/zón
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Tvar varné zóny 3
Kulaté
Materiál povrchu
Sklo
Počet elektrických varných zón
3 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ varné zóny 1
Velký
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Typ varné zóny 3
Velký
Průměr varné zóny 1
180 mm
Umístění varné zóny 1
Zadní
Průměr varné zóny 3
180 mm
Barva
Černá
Výkon varné zóny 2
1500 W
Výkon varné zóny 1
1500 W
Výkon varné zóny 3
2000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Průměr varné zóny 2
180 mm
Hmotnost a rozměry
Šířka
450 mm
Výška
62 mm
Hmotnost
6,7 kg
Hloubka
510 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Auto-sensing
Ano
Detekce pánve
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Horní přední
Doba časovače
99 min
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5903151033840 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 103 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
