HP XMM 7560 R+ LTE-Advanced Pro WWAN
Kód: MOBHP-AKN0097
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
HP segment
Firemní
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7 g
Výška
2 mm
Hloubka
31 mm
Šířka
42 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
59 g
Hloubka balení
148 mm
Výška balení
10 mm
Šířka balení
232 mm
Technické údaje
Počet kartonů na vrstvu
20 kusů
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR)
https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Další charakteristiky
Váha palety
139,8 kg (308.2 lbs)
Kód UNSPSC
43201409
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 65 °C
Logistická data
Hmotnost palety
139,8 kg
Počet krabic na paletě
100 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 197192887684 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 232 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10; Windows 11 |
| Kompatibilita: | Notebook HP vyžaduje konfiguraci s panelem WWAN |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
