HP Ergonomická bezdrátová klávesnice 965
Kód: PERHP-KLA0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Příkon
Typ baterií klávesnice
AA
Počet baterií (klávesnice)
2
Typ zdroje
Baterie
Vzhled
Podsvícení
Ne
HP segment
Firemní
Barva
Černá
Klávesnice
Životnost kláves
12 mil. znaků
Doporučené použití
Domácí
Formát klávesnice
Plná velikost (100 %)
Spínače klávesnice
Membránový spínač
Zdvih kláves
2 mm
Technologie propojení
Bezdrátový
Numerické klávesy
Ano
Polohovací zařízení
Ne
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Země původu
Čína
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
926 g
Hmotnost klávesnice
933 g
Rozměry klávesnice (š x h x v)
398,77 x 233,57 x 39,2 mm
Systémové požadavky
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Výška balení
64 mm
Hmotnost včetně balení
1,68 kg
Šířka balení
270 mm
Technické údaje
URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR)
https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Obsah balení
Baterie
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Počet přiložených produtků
2 kusů
Přijímač
Ano
Myš
Obsahuje myš
Ne
Charakteristiky specifické pro danou značku
HP GTIN (EAN/UPC)
886111334957
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 197192177747 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
