Herní světelný panel YEELIGHT SMART CUBE LIGHT SPOT základna (YLFWD-0008) Černá
Kód: OSWYEEPAN0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze Bluetooth
5.0
Model
Světelné panely
Standardy Wi-Fi
802.11g
Rozhraní
Wi-Fi/Bluetooth
Barva
Černá
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz
Světlá barva
Vícebarevný
Počet současně připojených zařízení
6
Příkon
Proud
0,17 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ zdroje
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
75 mm
Hloubka
75 mm
Výška
75 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Podporované mobilní operační systémy
Android 8.0
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 6924922224853 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
