Havit StarBlaze-2 - Bezdrátová herní myš, černá a bílá
Kód: PERHAVMYS0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Obsah balení
Obsah balení
Dokovací stanice x 1
Myš
Materiál
ABS
Účel
Hraní
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Podsvícení RGB
Ne
Barva
Černá
Šířka
62 mm
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Verze Bluetooth
5.1
Hloubka
120 mm
Délka kabelu
1,6 m
Výška
40 mm
Typ závitnice
Kola
Kapacita baterie
300 mAh
Bluetooth
Ano
Životnost tlačítek myši
80 milionů lisů
Počet tlačítek
6
Hmotnost
59 g
Dokovací stanice
Materiál
ABS
Rozhraní zařízení
USB
Hmotnost
102 g
Šířka
44 mm
Hloubka
70 mm
Délka kabelu
1,6 m
Výška
49 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 6939119069322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 108 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
