Havit H2039BG (Limited Edition) Happy Chinese New Year - Herní sluchátka
Kód: GAMHAVSLU0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Výkon
Doporučené použití
Hraní
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Barva
Červená
Typ produktu
Sada
Obsah balení
Obsah balení
Herní myš x 1
Myš
Podsvícení RGB
Ano
Materiál
ABS
Hloubka
123 mm
Verze Bluetooth
5.1
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Hmotnost
57 g
Šířka
63 mm
Délka kabelu
1,6 m
Výška
39 mm
Bluetooth
Ano
Kapacita baterie
500 mAh
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte během nabíjení.
Sluchátka
Kapacita baterie
1050 mAh
Citlivost sluchátek
111 dB
Šířka
195 mm
Počet portů USB typu C
1
Hloubka
92 mm
Doba nabíjení baterie
3 hodiny
Hmotnost
341 g
Vstup 3,5 mm jack
1
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Impedance
32 ohm
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Nabíjení přes USB
Ano
Zpoždění
25 ms
Průměr snímače
50 mm
Bluetooth
Ano
Výška
205 mm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Boom
Citlivost mikrofonu
-42 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 6939119069193 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
