Grandstream GWN 7605LR ACCESS POINT
Kód: VOIGRATEL0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ MIMO
Multi User MIMO
MIMO
Ano
5 GHz
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
2.4 GHz
Ano
QoS
Ano
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Vzhled
Umístění
Zeď
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
180,4 mm
Výška
180,4 mm
Hmotnost
388,2 g
Hloubka
40,8 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
719,3 g
Výška balení
220 mm
Hloubka balení
228,5 mm
Objem balení
79 cm³
Anténa
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
AES
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6947273703068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
| Certifikace: | FCC, CE, RCM, IC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
