Grafická karta PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation, 32 GB GDDR6 ECC 256-bit, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX bracket, 1x 16-pin power supply cable, small box
Kód: KGKPNYNVD0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
RTX 5000 Ada
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Spotřeba elektrické energie
250 W
Vzhled
Výška držáku
ATX bracket
Přídavný napájecí konektor
1x CEM5 16-pin CPU
Formát
Full Height
Počet slotů
2
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Šířka
266,7 mm
Výška
111,7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Small box
Další charakteristiky
Výrobce
PNY
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet připojení DisplayPorts
4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6 (ECC)
Šířka pásma paměti (max)
576 GB/s
Paměť grafické karty
32 GB
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze DirectX
12.0
Verze shader modelu
6.7
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
16kolíkový napájecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 3536403396459 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
