Grafická karta PNY NVIDIA RTX 4000 Ada Generation, 20 GB GDDR6 160-bit, PCIe 4.0 x16, Single Slot, 4x Mini DP 1.4a, ATX - ATX bracket, 1x 16-pin power supply cable, small box
Kód: KGKPNYNVD0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
4000 Ada
Příkon
Spotřeba elektrické energie
210 W
Vzhled
Formát
Full Height
Počet slotů
2
Výška držáku
ATX bracket
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Šířka
241,3 mm
Výška
111,7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Retail
Další charakteristiky
Výrobce
PNY
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 4.0
Počet připojení DisplayPorts
4
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6 (ECC)
Šířka pásma paměti (max)
360 GB/s
Paměť grafické karty
20 GB
Paměťová sběrnice
160 bit
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze shader modelu
6.7
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Dodávané kabely
16kolíkový napájecí kabel
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt grafické karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 3536403393922 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
