Grafická karta ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 TI OC 16 GB
Kód: VGAASUNVD0913
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2692 MHz
CUDA
Ano
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2662 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
4608
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
3,1
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ano
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva podsvětlení
Více
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Výška
133,5 mm
Hmotnost
1,15 kg
Hloubka
62 mm
Délka
302 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,91 kg
Typ balení
Krabice
Výška balení
88 mm
Hloubka balení
227 mm
Šířka balení
421 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze HDCP
2.3
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4711387994382 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
