Grafická karta ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti OC 16 GB
Kód: VGAASUNVD0905
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA jádra
8960
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Barva
Černá
Počet slotů
2,5
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
126 mm
Hmotnost
1,17 kg
Délka
306 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Šířka balení
405 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,82 kg
Hloubka balení
233 mm
Výška balení
88,5 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
HDCP
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.81 kg |
| EAN: | 4711387861516 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
