Goodram W-MEM32E4D832G paměťový modul
Kód: PSEGORDR40028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 5908267964873 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
