Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
Kód: VGAGIGATI0333
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2520 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
Radeon RX 9070 XT
Rodina grafického procesoru
AMD
CUDA
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Doplňkové napájení konektorů
3x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
288 mm
Výška
56 mm
Hloubka
132 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
2
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
2
Verze DisplayPortu
2.1a
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.728 kg |
| EAN: | 4719331355524 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
