GIGABYTE Radeon RX 9070 XT GAMING 16G AMD 16 GB GDDR6
Kód: VGAGIGATI0339
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet displejů na videokartu
4
Proudové procesory
4096
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2970 MHz
Typ
Radeon RX 9070 XT
CUDA
Ne
Rodina grafického procesoru
AMD
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Doplňkové napájení konektorů
3x 8-pin
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Osvětlení
Ano
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
2,7
Barva podsvětlení
Více
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Délka
288 mm
Výška
132 mm
Hmotnost
1,26 kg
Hloubka
56 mm
Údaje o balení
Výška balení
425 mm
Šířka balení
470 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,88 kg
Hloubka balení
488 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
2
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
2
Verze DisplayPortu
2.1a
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Frekvence paměti
20000 MHz
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Dvojité DVI
Ne
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.818 kg |
| EAN: | 4719331356149 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 412 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 241 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
