GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0805
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
4608
CUDA
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Takt procesoru
2647 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Příkon
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
820 g
Výška
117 mm
Hloubka
40 mm
Délka
281 mm
Údaje o balení
Výška balení
75 mm
Šířka balení
182,5 mm
Hmotnost včetně balení
1,29 kg
Hloubka balení
354 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4719331356033 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 82 mm |
| Délka balení: | 191 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
