GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0824
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
3840
Takt procesoru
2550 MHz
CUDA
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
109 W
Minimální systémové napájení
450 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Délka
208 mm
Hmotnost
540 g
Hloubka
40 mm
Výška
120 mm
Údaje o balení
Šířka balení
235 mm
Výška balení
53 mm
Hloubka balení
330 mm
Hmotnost včetně balení
880 g
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Frekvence paměti
28000 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 4719331356439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
