GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGAGIGNVD0828
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5050
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
2560
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Takt procesoru
2632 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Thermal Design Power (TDP)
94 W
Vzhled
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Počet slotů
2
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
280 mm
Výška
117 mm
Hloubka
40 mm
Hmotnost
710 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,19 kg
Šířka balení
354 mm
Výška balení
75 mm
Hloubka balení
182,5 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet HDMI portů
2
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Frekvence paměti
20000 MHz
Výkon
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Integrovaný TV tuner
Ne
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 4719331356750 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 361 mm |
| Délka balení: | 187 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
